Dovolte, abychom vás pozvali na mezinárodní konferenci Svět informačních systémů 2009, která se bude konat ve dnech 20. a 21. dubna, na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. V této pozvánce, která zahajuje oficiální online registraci účastníků, naleznete kompletní informace o programu šestého ročníku konference.
Konference se stejně jako v minulých letech zúčastní významné osobnosti české IT scény, podnikatelského světa, akademické sféry i zahraničních korporací. K prestižním vystupujícím tak budou patřit například Aleš Bartůněk, generální ředitel, IBM ČR, Jiří Voříšek, prezident České společnosti pro systémovou integraci, Karel Rais, rektor Vysokého učení technického v Brně, Lumír Al-Dabagh, ředitel společnosti Beneš a Lát oceněné titulem PX Firma roku 2007 a Národní cenou kvality 2008, Václav Urban, generální ředitel, Exact Software CR, Otakar Smolík, viceprezident, Ness Europe, Petr Karásek, obchodní a marketingový ředitel, Microsoft ČR, Martin Maisner, viceprezident České společnosti pro systémovou integraci a partner advokátní kanceláře ROWAN LEGAL.
Jak se již na naší konferenci stalo tradicí, zúčastí se jí takřka kompletní špička českých softwarových tvůrců v oblasti podnikových informačních systémů. Za všechny jmenujme osobnosti, které společně vystoupí v jedné z panelových diskusí věnované českému ERP trhu. Jsou jimi Jaroslav Řasa, předseda představenstva, ABRA Software, Branislav Ludva, generální ředitel, KARAT Software, Martin Cígler, generální ředitel a předseda představenstva, Cígler Software a Stanislav Sýkora, generální ředitel a předseda představenstva, LCS International.
Všechny významné osobnosti představíme v následujících týdnech na našem webu i na webech mediálních partnerů konference.
Zaměření a program konference
První den konference bude zaměřen na trendová a manažerská témata, která tentokrát významně zohledňují turbulentní vývoj globální i české ekonomiky a její přechod do období recese. Nabídneme celou řadu atraktivních vystoupení reflektujících tento aktuální trend, ať už směřovaných do oblasti aplikace manažerských metod za využití ICT v průmyslových podnicích, řízení rizik, využití dotačních programů EU pro podporu investic nebo smluvního zajištění IT projektů v době ekonomické recese. Důležitým tématem prvního dne bude rovněž využití nástrojů pro podporu manažerského rozhodování, řízení výroby a dodavatelských řetězců.
Druhý den konference bude orientován na využití příležitostí při budování informačních systémů a jejich podporu konkurenceschopnosti v podnikové praxi. Přednášející představí možnosti moderních softwarových řešení a několik zajímavých IT projektů v oblasti průmyslu, obchodu a zdravotnictví.
Program konference včetně dalších důležitých informací najdete na této stránce.
Doprovodné služby pro účastníky
Stejně jako v předchozích letech, tak i letos se můžete těšit na slosování o hodnotné ceny našich partnerů. Poskytneme vám rovněž Wi-Fi připojení k internetu zdarma po celou dobu konání akce, nebude chybět ani simultánní překlad příspěvků zahraničních hostů. Zváni jste také na společenský večer s programem, který se již tradičně bude konat v pondělí večer, v Kongresovém sále Interhotelu Moskva.
Bližší informace o průběhu Světa informačních systémů v minulých letech se dozvíte na stránkách konference, kde můžete najít kromě podrobných údajů o letošním ročníku také fotogalerii z předcházejících ročníků.
Registrace a účastnický poplatek
Konference se můžete zúčastnit po registraci a zaplacení účastnického poplatku, který činí 2.500 Kč. Členové České společnosti pro systémovou integraci platí snížený poplatek ve výši 2.200 Kč, členové Centra pro výzkum informačních systémů a účastníci z uživatelských organizací (průmyslové a obchodní podniky užívající IS/ICT), pak platí pouhých 1.100 Kč. Pracovníci vysokých a středních škol z ČR a SR platí 2.000 Kč, studenti všech vysokých škol ČR a SR pak jen 700 Kč. Poplatek zahrnuje ve všech případech veškeré konferenční materiály včetně sborníku přednášek a stravné po oba dny a společenský večer.
Registrovat se můžete online na těchto stránkách.
V případě jakýchkoliv dotazů, problémů či přání nás můžete kontaktovat e-mailem na adrese konference@cvis.cz nebo telefonicky na čísle +420 576 032 510.
Těšíme se, že přijmete naše pozvání a uvidíme se 20. a 21. dubna u nás, na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně.