Konference CYBER TRENDS

Ve dnech 20.-21.10.2016 se v PVA EXPO PRAHA koná  3. Mezinárodní konference o budoucích hrozbách a kybernetické bezpečnosti, jíž se ČSSI stala podporovatelkou a do programu se zapojila formou odborného workshopu konaného dne 21.10.2016, zaměřeného na problematiku cloudu, kterou moderuje viceprezident ČSSI prof. Jiří Voříšek. Konference je součástí Evropského měsíce kybernetické bezpečnosti a koná se v rámci výstavy Future Forces Forum (FFF). Zde naleznete také podrobné informace o programu konference.

Jednacím jazykem konference je angličtina. Vstup na konferenci je zpoplatněn, členové ČSSI mají vstup zvýhodněn.

Future Forces Forum koná ve dnech 20.-21.října 2016 konferenci CYBER TRENDS, zaměřenou na na bezpečnostní a informační komunitu veřejného sektoru, ozbrojených a bezpečnostních sil, akademickou obec a soukromý sektor spolupracující na projektech veřejného zájmu. Konference je zaměřena na rozvoj mezinárodní spolupráce v oblasti kybernetické bezpečnosti v Evropě, se zvláštním zaměřením na Českou republiku, Slovenskou republiku, Maďarsko a Polsko.

Témata workshopů:

  • Critical Information Infrastructure Protection
  • Threat Intelligence and Information Protection
  • Cyber Defence or defending the business?
  • Block Chain Security
  • Cloud Computing (pozn.: moderuje viceprezident ČSSI prof. Jiří Voříšek)

Předběžný program naleznete na stránkách konference. Vstup na konferenci je zpoplatněn, členové ČSSI mají vstup zvýhodněn – podrobnosti naleznete v přiložené pozvánce.